ZnajdźPomoc Konkurs Plastyczny - wyniki

Wyniki konkursu Plastycznego pt. „Święta Bożego Narodzenia”

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za tak ogromny odzew na nasz Konkurs Plastyczny pt. „Święta Bożego Narodzenia”!

Do naszego biura wpłynęło 245 prac wykonanych przeróżnymi technikami – malowane, rysowane, wyszywane, wycinane, wyklejane i inne! Każda z przekazanych na konkurs prac była wyjątkowa i wywołała uśmiech na naszych twarzach. Dla nas wszyscy jesteście Zwycięzcami!

Podczas głosowania online, do godziny 23.59 dnia 05.11.2017. na profilu Fundacji na Facebook’u, oddaliście 14 235 głosów na Waszych faworytów.

Szczegółowe zestawienie wyników głosowania znajdziecie tutaj.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu wyłonionych zostało 3 Laureatów i 17 Osób Wyróżnionych:

Laureaci Konkursu:

1) Anna Malinowska, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń", Rudnik, Będków

 

2) Filip Wieczorek, Świetlica Wsparcia Dziennego o Charakterze Opiekuńczym "Iskierka", Bieruń

 

3) Maria Wasilewska, Środowiskowy Dom Samopomocy, Ryn

 

Osoby Wyróżnione w Konkursie:

4) Uczestnicy Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej, Ośrodek Pomocy Społecznej, Złoty Stok

5) Jacek Kloc, "Centrum”, Środowiskowy Dom Samopomocy, Bielsko Biała

6) Bogumiła Szydłowska, Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Łowickiej w Urzeczu


7) Monika Pietrzak, Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Łowickiej w Urzeczu


8) Ewa Seher, Dom Pomocy Społecznej, Ślesin


9) Maja Michalska, Świetlica Środowiskowa "Muchomorki", Mierszowo


10) Halina Karpińska, Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczutowie


11) Natalia Górska, Fundacja "Sprawni Inaczej", Gdańsk


12) Wojciech Marków, Warsztat Terapii Zajęciowej, Nysa


13) Paulina Poparda, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Krapkowice


14) Stanisław Żelazek, Dom Pomocy Społecznej św. Józefa, Wola Gułowska


15) Wojciech Grabowski, Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczutowie


16) Aleksandra Gornowicz, Ośrodek Rehabilitacyjny - Edukacyjno - Wychowawczy w Gminie Kaliska, Piece


17) Adrian Szmuc, Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Nowa Sarzyna


18) Zofia Brózda, Fundacja dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Krakowie


19) Jan Korber, Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczutowie


20) Alicja Gornowicz, Ośrodek Rehabilitacyjny - Edukacyjno - Wychowawczy w Gminie Kaliska, Piece

 

Z Laureatami i Osobami Wyróżnionymi skontaktujemy się w najbliższym czasie w sprawie przekazania nagród, a już teraz zapraszamy Was na aukcje charytatywne, na których wylicytować można każdą pracę!

Zebrane środki przeznaczymy na kolejny Konkurs Plastyczny, szczegóły już wkrótce!

Link do aukcji: http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationId=801

Dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy!

Zespół Fundacji „Znajdź Pomoc”