ZnajdźPomoc Strona Główna

Aktualności:

Wyniki konkursu plastycznego „Święta Bożego Narodzenia”

Pięknie dziękujemy za tak ogromny odzew na nasz Konkurs Plastyczny pt. „Święta Bożego Narodzenia”! Do naszego biura wpłynęło 245 prac wykonanych przeróżnymi technikami – malowane, rysowane, wyszywane, wycinane, wyklejane i inne! Każda z przekazanych na konkurs prac była wyjątkowa i wywołała uśmiech na naszych twarzach. Dla nas wszyscy jesteście Zwycięzcami!

Podczas głosowania online oddaliście 14 235 głosów na Waszych faworytów.

Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj.

Podsumowanie 1%

Bardzo dziękujemy Wam za Wasze wsparcie widoczne w przekazywaniu jednego procenta podatku na naszą Fundację i jej Podopiecznych.

W 2017 roku zebraliśmy łącznie 40 332,60 zł, w tym 38 306,10 zł dla naszych Podopiecznych i 2026,50 zł na cele statutowe Fundacji.

Pamiętajcie o nas w przyszłym roku :)

"Pomimo burz" - pamiętnik Bartka

Bartek Kühn był naszym Podopiecznym, który po 10 latach walki z nowotworem kości zmarł nagle 2 czerwca 2016r. Bartek przez te wszystkie lata pisał pamiętnik; chciał, aby jego słowa niosły nadzieję wszystkim tym, którzy jej potrzebują. Naszym pragnieniem jest wydanie pamiętnika Bartka w formie książki.

Pomóż nam dokończyć jego dzieło - wpłaty na ten cel zbieramy w portalu Wspieram.to.

Podsumowanie akcji „Pełny plecak”

Akcja „Pełny Plecak” zakończyła się absolutnym sukcesem!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)

„Pełny plecak”

Zapraszamy do akcji „Pełny Plecak”, organizowanej dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży z okazji początku roku szkolnego.

Termin: start – 17.07.2017. – meta - 31.08.2017

Szczegóły tutaj i na Facebooku.

Podsumowanie Zbiórki Wielkanocnej

W marcu i kwietniu 2017 roku zorganizowaliśmy pierwszą zbiórkę Wielkanocną w historii naszej Fundacji. Do akcji zaangażowały się dwie firmy: Francusko-Polska Izba Gospodarcza i ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wyniki konkursu „Kartka Wielkanocna”

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za tak ogromny odzew na nasz Konkurs Plastyczny pt. „Kartka Wielkanocna”! W tak krótkim czasie do naszego biura dotarły 643 prace wykonane przeróżnymi technikami – malowane, rysowane, wyszywane, wycinane, wyklejane i inne! Każda z przekazanych na konkurs prac była wyjątkowa i wywołała uśmiech na naszych twarzach. Dla nas wszyscy jesteście Zwycięzcami!

Podczas głosowania online do godziny 16.00 dnia 30.03.2017. na profilu Fundacji na Facebook’u oddaliście 14 829 głosów na Waszych faworytów.

Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj.

Zbiórka wielkanocna

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, dlatego też chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w Wiosennej Zbiórce Darów Rzeczowych dla Podopiecznych Fundacji „Znajdź Pomoc”!

Więcej...