Aktualności:

Konkurs plastyczny „Święta Bożego Narodzenia”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Święta Bożego Narodzenia”.

Prace Konkursowe należy składać do dnia 13.10.2017. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo tutaj.

Zapraszamy do udziału!

Podsumowanie akcji „Pełny plecak”

Akcja „Pełny Plecak” zakończyła się absolutnym sukcesem!

Zobaczcie, co udało się nam wspólnie uzbierać :)

Wkrótce dary zostaną przesłane do najbardziej potrzebujących, a fotorelacja z całego wydarzenia będzie dostępna na naszej stronie internetowej.

„Pełny plecak”

Zapraszamy do akcji „Pełny Plecak”, organizowanej dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży z okazji początku roku szkolnego.

Termin: start – 17.07.2017. – meta - 31.08.2017

Szczegóły tutaj i na Facebooku.

Podsumowanie Zbiórki Wielkanocnej

W marcu i kwietniu 2017 roku zorganizowaliśmy pierwszą zbiórkę Wielkanocną w historii naszej Fundacji. Do akcji zaangażowały się dwie firmy: Francusko-Polska Izba Gospodarcza i ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wyniki konkursu „Kartka Wielkanocna”

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za tak ogromny odzew na nasz Konkurs Plastyczny pt. „Kartka Wielkanocna”! W tak krótkim czasie do naszego biura dotarły 643 prace wykonane przeróżnymi technikami – malowane, rysowane, wyszywane, wycinane, wyklejane i inne! Każda z przekazanych na konkurs prac była wyjątkowa i wywołała uśmiech na naszych twarzach. Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami!

Podczas głosowania online do godziny 16.00 dnia 30.03.2017. na profilu Fundacji na Facebook’u oddaliście 14 829 głosów na Waszych faworytów.

Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj.

Zbiórka wielkanocna

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, dlatego też chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w Wiosennej Zbiórce Darów Rzeczowych dla Podopiecznych Fundacji „Znajdź Pomoc”!

Więcej...