ZnajdźPomoc Partnerzy

Ogromnie dziękujemy naszym partnerom, wolontariuszom i wszystkim innym osobom, które przyczyniły się do powodzenia naszego projektu. Wierzymy, że wspólnie uda nam się osiągnąć wymarzony cel i żadna osoba poszukująca pomocy nie będzie ze swoim problemem sama, a wręcz przeciwnie – jedyne, co po nim pozostanie to wspomnienie i całe mnóstwo serdecznych osób dookoła!

Biznes

Darowizna Darowizna Darowizna
     

Darowizna Darowizna Darowizna
     

Darowizna Grant Dary usług
     

Dary usług Dary rzeczowe Dary rzeczowe
     

Dary rzeczowe Dary rzeczowe Darowizna
     

 

Dary uslug Dary usług Program "Pomagam Odpowiedzialnie"
     

Dary rzeczowe Dary rzeczowe Dary rzeczowe

 

Instytucje

     

 

Organizacje pozarządowe

     

 

Współpraca strategiczna

Zachęcamy firmy do strategicznej współpracy z naszą Fundacją. Jej formy mogą być przeróżne: składka pracownicza, wolontariat pracowniczy, program darów rzeczowych i usług, aukcje charytatywne, darowizny, wsparcie finansowe na rzecz konkretnego Podopiecznego, spełnienie jego marzenia oraz wiele, wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się w możliwościami współpracy przedstawionymi w zakładce „Chcę Pomóc”. Zachęcamy również do inicjatyw własnych i kontaktu z nami pod adresem: biuro@znajdzpomoc.pl w celu omówienia waszych pomysłów.

Osoby zainteresowane społeczną odpowiedzialnością, nie tylko biznesu, ale każdego z sektorów, jak i osób indywidualnych, zapraszamy do odwiedzenia prowadzonego przez naszą Prezeskę bloga SocialResponsibility.pl, na którym będziecie mogli dowiedzieć się, co robią inni, jak dbają o otacząjący nas świat, ale także wymienić się doświadczeniami oraz podzielić dobrymi praktykami z tego zakresu.

Jeśli natomiast szukacie firmy, która pomoże Wam zaplanować i wdrożyć działania z zakresu CSR, jeśli planujecie założyć fundację/stowarzyszenie i nie wiecie, od czego zacząć albo też prowadzicie już taką organizację, ale chcielibyście skorzystać z doświadczenia i wsparcia osób, które od lat zajmują się tą tematyką, zapraszamy do odwiedzenia strony firmy konsultingowej Grow Responsible, również blisko współpracującej z naszą Fundacją.

Dziękujemy!

Zobacz, jak możesz się zaangażować